specialista na prodej
zdravotnických pomůcek

Masážní podložka s vyhříváním OM-610

Doprava zdarma

Moderní masážní podložka, která dokonale promasíruje krk, oblast ramen, záda i bederní oblast tak, jako kdyby to vlastnoručně prováděl živý, zkušený masér. Můžete ji používat doma, ale také v autě, na cestách, na chatě nebo chalupě, vždy bude po ruce a odvede skvělou práci. Podívejme se na ni trochu detailněji...

zobrazit více
    Dostupnost:
  • Dočasně nedostupné
  • Kód zboží:
  • OM-610
  • Dotaz na produkt
  • Vaše cena:
    2 490 Kč

Jaký je rozdíl mezi modelem OM-610 a OM610 Lux?

Na první pohled se moc neliší, ale jeden rozdíl mezi nimi skutečně je. U masážní podložky OM-610Lux najdete navíc v horní části opěrku krku, která napomáhá k lepšímu promasírování krčního svalstva. Jinak jsou obě tyto masážní podložky prakticky totožné.

 

Co všechno umí

Masážní podložka s vyhříváním OM-610 a OM6-10 Lux zvládne promasírovat často hodně namáhané a proto i unavené partie krku, ramen, zad i bederní oblast díky zabudovaným vibračním motorkům. Dva se nacházejí v bederní oblasti, další čtyři masážní hlavy jsou dokonce částečně pohyblivé, tudíž mohou provádět i masáž převalováním a skluz ve směru nahoru a dolů tak, jak se to praktikuje při masáži shiatsu. V masážní podložce je zabudován i infračervený ohřev, jenž spolu s masáží hnětením pomáhá výrazně také při snižování tělesné hmotnosti, podporuje kladně i metabolismus (látkovou výměnu). Princip celé masážní podložky je ten, že dokáže věrohodně napodobit klasickou ruční masáž pomocí hnětení, stlačování, válení a vibrací. Multimasážní hlavice pracují na velké ploše, jedná se o promyšlenou kombinaci hnětení a vibrací. Lze si vybrat ze tří přednastavených vibrací. Masáž navíc podporuje i krevní oběh, uvolňuje svalstvo a současně i pozitivně působí na lidskou psychiku. Všechny funkce lze snadno ovládat pomocí dálkového ovladače, napájení je buď z elektrické zásuvky prostřednictvím přiloženého adaptéru nebo ze zásuvky autozapalovače (kabel s koncovkou je také součástí dodávky). Díky promyšlenému systému snadného uchycení lze tuto masážní podložku používat na většině sedaček i křesel.

 

Technické parametry

Napětí

100 - 240 V AC (střídavý proud)

Výstup adaptéru

12 V DC (stejnosměrný proud)

Provozní proud

4 000 mA

Příkon

48 W

Rozměry

123 x 57 x 5 cm

Hmotnost

5,2 kg

 

Závěrečné shrnutí

Jedná se o velmi praktický masážní přístroj s širokým spektrem využití. Kromě masáže ramen a zad je výhodou příjemná a relaxačně působící i vibrační masáž stehen. Tento přístroj oceníte po příchodu z práce, po sportovních výkonech i při cestování autem na větší vzdálenosti. Jedná se o velmi oblíbenou masážní podložku, která poskytuje uživateli maximální dostupný komfort téměř kdykoli a kdekoli.

 

Recenze