specialista na prodej
zdravotnických pomůcek

Podložka z paměťové pěny 188cm x 90cm x2,5cm - BX 7

Podložka je správná alternativa jak předcházet deformitám páteře. Viskoelastický materiál se vlivem tělesné teploty přizpůsobí anatomii a věrně kopíruje celé tělo. Doporučujeme při potížích s zobrazit více

Podložka je správná alternativa jak předcházet deformitám páteře. Viskoelastický materiál se vlivem tělesné teploty přizpůsobí anatomii a věrně kopíruje celé tělo. Doporučujeme při potížích s klouby, při svalové nepohodě a nespavosti. Ocení všichni s pohybovými obtížemi. Dopřejte si pohodu a kvalitní odpočinek. V ceně luxusní froté prostěradlo na zip.

Vlastnosti paměťové pěny:

Na základě váhy a tělesné teploty se automaticky přizpůsobí tvaru Vašeho těla a Vaší poloze. Pokud není podložka zatížena, opět se po určité době vrátí do původní polohy.

Spíte-li převážně na boku, je vytvářen největší tlak na klouby ramen a kyčlí, spíte-li na břiše, je zatěžována hlavně krční páteř, a dáváte-li přednost spánku na zádech, můžete mít problémy s páteří v oblasti beder a kříže. Už kolem 30 roku života se začínají projevovat problémy s páteří a bolesti zad nebo kloubů, které často způsobuje právě nevhodná matrace.

Paměťová pěna z polyuretanu dokáže tyto zdravotní obtíže eliminovat a poskytne opravdovou úlevu a pohodlí. Při působení vyšší teploty je pěna elastičtější, zatímco při nižších teplotách zůstává pevná. Vlivem váhy a vlivem tělesného tepla, se tak paměťová pěna tvarem dokonale přizpůsobí a rýsuje křivky celého těla.

Podložky jsou chráněny příjemným, snímatelným froté povlakem na zip. Podložka je praktická pro jednoduchou manipulaci a skladování. Je určena pouze pro účely spánku nebo odpočinku. 

Podložka je balena v přenosné tašce. 


Parametry výrobku:

Rozměr: 188 cm x 90 cm - síla pěny 2,5 cm

Materiál:  povlak -  75% bavlna, 25% polyester - je snímatelný a pratelný

                  vnitřní povlak - 100% polyester

                  paměťová pěna  


Certifikace podle norem TÜV je dnes běžně vyžadována nejenom zahraničními zákazníky a je dobrou vizitkou úrovně obchodního partnera.

Certifikováno - TÜV test č. SHG20100727164

Certifikát SGS je uznáván celosvětově.

Certifikace SGS – Test Report No.AJD201004757


 

Recenze