specialista na prodej
zdravotnických pomůcek

Přikrývka 100% velbloudí srst 135cm x 195cm - MR 21

Výrobky z velbloudí srsti si historicky a po celém světě získaly nebývalou přízeň a oblibu zejména pro své originální vlastnosti. Vlákno z velbloudí srsti patří zobrazit více
Výrobky z velbloudí srsti si historicky a po celém světě získaly nebývalou přízeň a oblibu zejména pro své originální vlastnosti. Vlákno z velbloudí srsti patří k nejdražším textilním surovinám. Chomáče vláken se pracně sbírají v omezeném časovém ročním období.

Dopřejte si komfortní spánek a relax v luxusních a originálních lůžkovinách ze 100% velbloudí srsti. Přikrývka z velbloudí srsti je prodyšná a dokáže navodit příjemný pocit odpočinku. Vlákna jsou jemná, lehká, hřejivá a udrží dlouho hojivé teplo. 
 
V dnešní uspěchané době je správný spánek velmi důležitý pro zachování duševního a tělesného zdraví. Odpočinku a spánku je třeba věnovat nejen čas, ale i kvalitu. Základem pro odpočinek a zotavení je rovnováha tělesného tepla, které vytváří podmínky pro zdravý a kvalitní spánek. Čisté přírodní vlákno chrání, léčí, hřeje a udržuje dobré zdraví.  
 
Velbloudí srst se vyznačuje velmi dobrým vyrovnáváním teploty a vlhkosti, v létě příjemně chladí a v zimě spolehlivě zahřeje. Produkty z velbloudí srsti oceníte při pohybových, revmatických, gynekologických, urologických potížích...

Materiál obsahuje optimální množství přírodního lanolinu, který zajistí samočistící schopnost. Nyní možnost využít komfortní výrobky ze 100% velbloudí srsti pro celou Vaši rodinu i Vaše zákazníky. 
Zajistíme i atypické rozměry dle Vašeho přání.
 
Parametry výrobku: 
Rozměr: 135cm x 195cm
Materiál: 100% velbloudí srst 
Gramáž: 520g/m2
Doporučujeme prát v šamponu s lanolinem
Recenze