specialista na prodej
zdravotnických pomůcek

PROFI detoxikace OBK-933

Doprava zdarma

OBK-933 Vám pomůže  neinvazivním způsobem zbavit se toxinů, které se ve Vašem těle každý den usazují a v důsledku kterých se objevují různá onemocnění nebo snížená funkčnost jednotlivých orgánů. Používání tohoto přístroje Vám pomůže cítit se lépe a zdravěji.

zobrazit více
  Dostupnost:
 • Dočasně nedostupné
 • Kód zboží:
 • NT-OBK-933
 • Dotaz na produkt
 • Vaše cena:
  5 990 Kč

Profesionální detoxikační přístroj OBK - 933

K ČEMU SLOUŽÍ

OBK - 933 je špičkový přístroj, jenž patří do kategorie pro domácí ale i profesionální využití. Znamená to, že nabízí skutečně bohatou škálu pro nastavení a připojení periferních prvků, kromě tradiční proudové (jinak též tzv. iontové) detoxikace tedy můžete provádět i fyzioterapii, používat infračervený pás nebo napojit masážní pantofle. Díky jednoduché obsluze a přehlednému návodu jej můžete snadno používat doma a šetřit tak svůj drahocenný čas, současně je ale vhodný i pro odborníky, kteří se ozdravným a detoxikačním postupům věnují profesionálně. Mnohé masážní salóny a terapeutická pracoviště již výhod tohoto přístroje využívají, za přijatelnou cenu dostáváte do ruky skutečně prvotřídní výrobek, který splní všechny kladené požadavky snadno na jedničku.

CO JE TO DOOPRAVDY DETOXIKACE?

Detoxikační procedury a postupy, to je téma, o kterém se mluví stále častěji. Mnozí o něm ale mluví jen proto, aby nepřiznali svou neznalost, mezi lidmi tak vzniká spousta matoucích představ a nepřesných výkladů. Přitom princip iontové (jinak tzv. „proudové“) detoxikace lze vysvětlit celkem jednoduše jako proces, při němž se z těla nenásilnou a přitom velmi efektivní metodou odstraňují nežádoucí i přímo škodlivé látky, zejména takzvané „kyselé odpady“. Kromě toho se z těla odbourají i zbytky již odumřelých tkání, buněk i těžkých kovů. Všechny tyto látky totiž i v poměrně malé koncentraci mají na organismus nepříznivý vliv a působí negativně, jedním z nejznámějších a nejčastějších příznaků je únava, kterou z nevědomosti mnozí přisuzují přílišné zátěži či nadměrnému opotřebení organismu. Dále se může jednat také o bolesti hlavy, sklon k nadváze, vyrážky, ekzémy, problémy s trávením a vylučováním i celková ztráta energie a svalová ochablost, což se současně projevuje i provázanými psychickými problémy. Prostě důvodů, proč podstoupit detoxikační kůru je opravdu mnoho.

JAK SE POUŽÍVÁ A CO ORGANISMU PŘINÁŠÍ

Než začnete svůj nový detoxikační přístroj používat, prostudujte pečlivě návod k používání. Podle přiloženého návodu naplníte vaničku vodou, umístíte ji na rovné stabilní místo, vložíte kazetu s elektrodou a nastavíte úroveň detoxikace. Poté, co jste z těla sňali veškeré kovové předměty (hodinky, šperky apod.) se pohodlně usadíte a spustíte proces. Během detoxikace nepoužívejte mobilní telefon, počítač, tablet ani další elektrické přístroje. Při správném provádění je efekt opravdu velmi výrazný, zájem o tuto ozdravnou kůru stále stoupá. Před detoxikací je doporučeno zvýšit příjem tekutin, protože voda bude z těla vyplavovat vázané nežádoucí látky, běžný pitný režim je tedy třeba zvýšit podle potřeby, nejméně o 20 až 30 procent. Podrobný rozpis procedur včetně nastavení přístroje a trvání jednotlivých fází najdete v přiloženém návodu, pro správný efekt postup pečlivě dodržujte.

Pás s infračerveným zářením nejprve připojíte ke konektoru, poté jej upevníte kolem těla a nastavíte intenzitu. Tu lze zvolit ze tří stupňů podle potřeby. Pás může být používán samostatně bez detoxikační lázně, dobu trvání procedury zvolíte podle potřeby, pohybuje se zpravidla v rozmezí do 30 minut. Používán musí být vždy přes lehký oděv, ne přímo na holé tělo! Pro fyzioterapii umístíte podle návodu na zápěstí elektrody a mikrosnímač, sledující průběh procesu.

Čas vypnutí infrapásu nelze nastavit na displeji a je třeba ho provést ručně, u ostatních procedur zvolíte čas ukončení ještě před zahájením detoxikace a přístroj se v požadovaný čas sám vypne.

ÚČINKY SPRÁVNĚ PROVEDENÉ DETOXIKACE

 • jedním z prvních příznaků správně provedené detoxikace je odstranění únavy, podrážděnosti a pocitu přepracování
 • proces výrazně prospěje správným funkcím krevního oběhu, jater, ledvin a kloubů (vytoužené úlevy se dočkají i osoby, trpící artritidou nebo revmatismem)
 • zbavíte se zadržované vody, z těla se vyloučí případné nežádoucí kyselé látky a těžké kovy
 • zlepší se činnost imunitního systému, metabolické funkce organismu a snáze budete hubnout, pokud se k takovému kroku rozhodnete
 • dojde současně i ke zlepšení pružnosti pokožky, k omezení vzniku vrásek, akné a kožních potíží všeobecně
 • zbavíte se stresu a budete rozhodně mnohem lépe spát
 • záněty ustoupí nebo se jejich léčba značně urychlí (včetně chronických onemocnění)
 • detoxikace je doporučována i jako prevence proti arterioskleróze a také pro kuřáky, kteří se svého zlozvyku nedokáží nebo nechtějí zbavit
 • pokud plánujete početí potomka, je pro oba budoucí rodiče tato očista těla velmi důrazně doporučována

Detoxikaci organismu můžete spojit i s jednoduchými masážními technikami nebo s lymfodrenáží, rozhodně dopomáhá velkým dílem ke zvýšení energetického potenciálu organismu a současně i ke zlepšení psychické pohody a vyrovnanosti.

VÝJIMKY PRO POUŽÍVÁNÍ

· přístroj nesmějí obsluhovat děti mladší 8 let;

· nepoužívejte jej, pokud máte v těle implantováno mechanické zařízení poháněné baterií (například přístroj pro kontrolu srdeční arytmie, takzvaný kardiostimulátor);

· kůra není vhodná pro ženy v průběhu těhotenství a v období kojení;

· nepoužívat, pokud trpíte epilepsií, proděláváte chemoterapii nebo radioterapii, pokud máte na nohou otevřená zranění nebo jestliže jste absolvovali chirurgickou transplantaci orgánů, proces detoxikace je doporučeno provádět až po rekonvalescenci a návratu k normálnímu stavu.

V případě, že si nebudete jisti, zda je pro vás detoxikace v současné době a při vašem zdravotním stavu vhodná, konzultujte situaci se svým odborným lékařem.

V BALENÍ NAJDETE

Kromě přístroje samotného s přehledným displejem, kde pomocí přehledně uspořádaných a označených ovládacích prvků provedete nastavení procesu i kontrolujete průběh detoxikace, najdete v balení také

· černý síťový kabel

· kabel pro připojení zápěstní elektrody

· elektrody pro fyzioterapii

· zápěstní páska pro upevnění elektrody a mikrosnímače

· kazetu s elektrodou

· pás pro infračervené vyzařování

Součástí balení jsou i elektromagnetické masážní pantofle, které slouží zejména pro akupunkturu chodidel. Používají se bez vody, na suché nohy. Jedna procedura s nimi potrvá přibližně 10 až 20 minut, čas nelze na přístroji zadat. Zapnutí a vypnutí je tedy třeba provést manuálně.

 

VÝDRŽ A NÁHRADNÍ KAZETY

Výrobce doporučuje kazetu po deseti procedurách ponechat přes noc ve vodě s kyselinou citronovou (vsypte přibližně jednu čajovou lžičku), to ji pomůže vyčistit a současně prodlouží její životnost. Účinnost a trvanlivost kazety je ovlivněna zejména vylučováním toxických a dalších nežádoucích látek z těla a měla by vystačit na čtyřicet až devadesát procedur. Ve výjimečných případech postačí jen na 20 až 30 procesů. Potom je třeba pořídit kazetu novou, můžete se na nás s důvěrou obrátit.

Recenze