specialista na prodej
zdravotnických pomůcek

Ruční masážní přístroj WH-3007 DeLuxe

Domácí masáž je stále populárnější. Šetří váš čas, vyjde levně a dopřáváte si procedury podle vlastní chuti a potřeby. A k domácí masáži patří i kvalitní masážní přístroj. Pokud totiž vyberete ten správný, je masáž opravdu účinná a smysluplná. Ruční masážní přístroj WH-3007 DeLuxe nabízí uživateli nejen možnost regulace vibrací, ale i tepelný ohřev, který lze zapnout pro zvýšení intenzity působení masáže. A to stále není vše, ukrývá totiž v sobě i xiuanský jadeit z čínské provincie Liaoning, který je svými léčivými účinky znám a používán i v tradiční čínské medicíně. Dvě masážní hlavy zaručí dokonalé promasírování, návod s vyobrazením masážních bodů pomůže při volbě místa, které budeme masírovat tak, aby došlo k blahodárnému působení na určitý orgán nebo část těla.

zobrazit více
    Dostupnost:
  • Skladem v eshopu
  • Kód zboží:
  • WH-3007
  • Dotaz na produkt
  • Vaše cena:
    1 990 Kč

Moderní masážní přístroj WH-3007 DeLuxe zaujme už svým vzhledem. Je dokonale tvarovaný pro pohodlný úchop a ovládací prvky jsou umístěny tak, aby byly snadno přístupné. Dostatečně dlouhá přívodní šňůra umožňuje pohodlné provádění masáže kdekoli na povrchu těla. Přístroj není i přes svůj úctyhodný výkon nijak těžký, takže masáž zvládne s trochou praxe každý. Výborně se hodí pro relaxační masáže po náročných sportovních výkonech, náročném dni v práci nebo jen tak pro uvolnění. Navíc lze působením na vhodně zvolených masážních bodech pozitivně ovlivnit i funkce mnoha tělesných orgánů, zlepšit krevní oběh, podpořit metabolismus, zbavit se psychické zátěže a stresu, masáž je bezesporu v každém ohledu pro tělo i duši přínosná.

 

Proč právě čínský jadeit?

Správné a přesné označení tohoto minerálu je XIUAN JADE (Xiuanský jadeit) a svůj název získal podle místa produkce - oblasti Xiuan, konkrétně poblíž města Anshan v provincii Liaoning. Právě tento druh jadeitu patří mezi materiály, které si získaly jedno z předních míst v historii starodávné čínské medicíny a používá se pro své blahodárné účinky dodnes. Jeho pozitivní působení v různých medicínských technikách je známo už z dávných dob. V Číně se staly úplnou legendou exempláře jadeitu, které nesou pojmenování "Shen nong´s Materia Medica", "Tang Dynasty Materia Medica", "Compendium od Materia Medica". V odborné literatuře se toho o nich i hodně napsalo. Už nejstarší záznamy ve svazku "Compendium of Materia Medica - Vol. VIII od Gold Stone" se v pasáži o jadeitu uvádí: "...ulevuje od pálivé bolesti žaludku, od astma i bolesti hrudníku, dodává pružnost vlasům, podporuje vyživování vnitřních orgánů, pružnost šlach a kostí, působí antisepticky, vhodně posiluje činnost srdce, zlepšuje krevní oběh, pomáhá i na zlepšení zraku a sluchu".

Jadeit totiž obsahuje velice důležité prvky, především selen, zinek, nikl, kobalt, mangan, hořčík, vápník a více než 30 dalších důležitých prvků, jež jsou pro lidské tělo nepostradatelné. Tím, že umožňuje jejich uvolňování, působí pozitivně na buněčnou obnovu, zlepšování tělesné kondice i celkového fyzického stavu. Jadeit také odedávna používán v tradiční čínské medicíně, v současnosti nachází uplatnění nachází i v moderní medicíně a masážních technikách. Je hojně využíván v nejrůznějších moderních masážních a ozdravných technologiích. XIUANSKÝ JADEIT je tudíž skutečně velmi přínosný pro lidské zdraví a léčebnou péči.

 

Jak se masáž provádí

Provádění masáže má svá pravidla, kterými se řídí i profesionálové. Správná masáž nesmí být nepříjemná nebo dokonce bolestivá, zpočátku začínáme s nastavením na nižší vibrace a postupně přidáváme na intenzitě. Pro zvýšení efektu je možné zapnout i tepelný ohřev. Volbu místa pro masáž provádíme s ohledem na to, na jaké místo, orgán či část těla chceme působit. K tomu velmi dobře poslouží seznam důležitých masážních bodů včetně vyobrazení, který najdete v přiloženém návodu k používání. Ten je samozřejmě v českém jazyce. Zvolíte si samostatnou masáž nebo masáž i s tepelným ohřevem, pomocí regulačního kolečka plynule můžete ovládat intenzitu vibrací. Ruční masážní přístroj WH-3007 DeLuxe je opatřen dvěma masážními hlavicemi, takže zvolené místo bude prohněteno a proklepáno skutečně důkladně. Požadované místo stačí masírovat pomalými pohyby přístrojem ve směru tam a zpět po dobu cca 3 minut, potom je vhodné pokračovat v masáži na jiném místě, aby působení nebylo příliš silné. Důležité je prostudovat si před použitím návod a uvedených pokynů se držet. Přístroj samozřejmě nesmí přijít do styku s vodou (je to elektrický spotřebič!) a není vhodné ho používat ani v koupelně nebo v posteli, kde hrozí nebezpečí usnutí se zapnutým přístrojem.

 

Technické parametry

Napájecí napětí

220 - 240 V, 50 - 60 Hz

Příkon

28 W

Hmotnost přístroje

1,4 kg

 

Rozměry

440 x 145 x 138 mm

(délka x šířka x výška)

 

Závěrečné shrnutí

Jedná se o výkonný moderní masážní přístroj, který je určen pro domácí použití. Pokud by ho používaly děti nebo postižené osoby, je to možné pouze pod dohledem dospělé osoby, která je s užíváním a provozem přístroje dokonale obeznámena. Údržba ručního masážního přístroje WH-3007 DeLuxe je snadná, po skončení masáže necháte přístroj vychladnout a potom ho otřete suchým měkkým hadříkem, to je vše. Přístroj je třeba ukládat na suchém místě a mimo dosah malých dětí. Používat přístroj je vhodné s přestávkami (především při zapnutém tepelném ohřevu), aby nedošlo k jeho přehřátí. Přístroj je sice vybaven tepelnou pojistkou, ale horký povrch by mohl způsobit nepříjemnost, raději tedy masáž rozdělte do kratších časových úseků.

Recenze