specialista na prodej
zdravotnických pomůcek

Stolek pod notebook s universálním minikufříkem - PC 804

Dárek ZDARMA 2x samolepka na notebook. Universální, výškově nastavitelný a přenosný stolek pod NB nebo knihu. Předností je rychlá a snadná manipulace. Tento model je zobrazit více

Dárek ZDARMA 2x samolepka na notebook. Universální, výškově nastavitelný a přenosný stolek pod NB nebo knihu. Předností je rychlá a snadná manipulace. Tento model je vhodný pro objemnější osoby a těhotné ženy. Předností stolku je praktická podložka pro myš - minikufřík. Stoleček je navíc vybaven opěrkami pro zápěstí, které můžete snadno odejmout. K podložce je připojena sponka pro úchyt papíru. Využijete kdekoli doma, venku, v autě, ve firmách, na cestách…

Výšku lze nastavit libovolně od 25cm do 36cm. Úhel desky může být dle potřeby nastaven v rozmezí až 180 stupňů. Nosnost až 10kg, perfektní flexibilita. Stolek je pevný, dobře tvarovatelný a výborně využitelný. Hmotnost stolku pouze 846g.

Minikufřík využijete také pro drobné předměty /USB flash, kabely, cd disk, MP3, HDD, tužku, sluchátka, pro ženy může minikufřík sloužit pro parfém a rtěnku/.

Oproti PC 801 se dají nožičky stolečku teleskopicky rozšířit až o 10cm.

Uspokojí nejen svou variabilitou, funkcí, vzhledem, ale současně pomůže Vaší páteři od nepřirozených a deformujících poloh. Stolek je skvělou pomůckou při přednáškách, taktéž pro uživatele s omezenou hybností. Stoleček lze složit a snadno jej vložíte do tašky pro NB.


Parametry výrobku:

Barva:  pouze v růžovém provedení

Rozměr: 36,5cm x 24,5cm x 6,5cm
Nastavitelnost výšky: od 25cm do 36cm
Úhel desky: až 180stupňů
Hmotnost: 0,846kg
Nosnost: až 10kg
Materiál: aluminiová slitina a plast

 

 

Recenze